Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

Sowar Sp. z o. o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5518 dni temu

Ogłoszenie numer: 59837, z dnia 2009-03-19

Firma Sowar jest producentem urządzeń elektronicznych. Stosujemy najnowocześniejsze technologie. Ustawicznie szkolimy pracowników i doceniamy wysokie kwalifikacje.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

1. Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów 2. Wprowadzanie na rynek nowych produktów 3. Sporządzanie dokumentów sprzedaży i raportów wizyt u klientów 4. Współpraca z działem marketingu

Wymagania

1. Wykształcenie średnie lub wyższe 2. Czynne prawo jazdy kategorii B 3. Umiejętność obsługi komputera 4. Dyspozycyjność 5. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym 6. Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży elektrotechnicznej

Oferujemy

1. Szkolenia 2. Niezbędne narzędzia pracy 3. Ciekawą pracę 4. Przyjazną atmosferę