Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

FHPT Marian Gerka
wielkopolskie
praca stacjonarna
5505 dni temu

Ogłoszenie numer: 65666, z dnia 2009-05-21

Firma nasza zajmuje się produkcją opakowań drewnianych. Działamy na rynku już od ponad 20 lat. Zatrudniamy około 100 pracowników. Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce jak i za granicą

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Promowanie produktów firmy,
  • Przygotowanie ofert handlowych,
  • Nawiązywanie nowych kontaktów z potencjalnymi odbiorcami,
  • Stały kontakt z potencjalnymi i obecnymi klientami.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w handlu (mile widziane osoby z doświadczeniem w branży opakowań),
  • Znajomość rynku na terenie woj. wielkopolskiego,
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja zależne od wyników sprzedaży,
  • Praca w firmie która stabilnie się rozwija i dba o swoich pracowników,
  • Samochód służbowy.