Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Przedstawiciel Handlowy

Dibaq Polska Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5356 dni temu

Ogłoszenie numer: 75200, z dnia 2009-09-16

Firma Dibaq Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Wałbrzychu, będąca częścią międzynarodowego koncernu, poszukuje odpowiednich kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Obsługi kanału zoologicznego i weterynaryjnego.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Zorientowanie na cel, dyspozycyjność, entuzjazm.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska MS Office.
  • Posiadanie prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Praktyczna znajomość rynku zoologicznego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, telefon kom. laptop).