Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

Pol-Cosm Spółka z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5282 dni temu

Ogłoszenie numer: 82483, z dnia 2009-12-01

ALFAPARF Milano, jest to jeden ze światowych liderów rynku branży kosmetyków profesjonalnych, działający w ponad 80 krajach, w Polsce obecny od ponad 9 lat.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Systematyczna kontrola stanu zadłużenia klientów i egzekwowanie płatności za dostarczony towar.
  • Zapewnienie ciągłości dostaw produktów Alfaparf do obsługiwanych klientów.
  • Raportowanie według ustalonych zasad i terminów do osób przełożonych.

Wymagania

OCZEKUJEMY:
  • samodzielności i kreatywności,
  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej prezencji,
  • wykształcenia minimum średniego,
  • gotowości zarejestrowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej LUB PODPISANIA UMOWY ZLECENIA,
  • własnego samochodu,
  • znajomość rynku kosmetyków profesjonalnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę w młodym zespole i miłej atmosferze.
  • Wynagrodzenie stałe plus prowizja i plus premia związana z osiąganymi wynikami.
  • Możliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń.
  • Udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą.