Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL – KOORDYNATOR sieci sprzedaży na teren woj. DOLNOŚLĄSKIEGO, WIELKOPOLSKIEGO, KUJ-POMORSKIEGO

Solecka Fabryka Okien "SOŻAL"
wielkopolskie
praca stacjonarna
4807 dni temu

Ogłoszenie numer: 139576, z dnia 2011-03-21

Solecka Fabryka Okien "SOŻAL" zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej pcv, alu.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • POSIADANIE JUŻ ROZWINIĘTEJ SIECI SPRZEDAŻY.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne lub ekonomiczne,
  • udokumentowane doświadczenie w handlu w branży okiennej,
  • efektywna organizacja własnej pracy,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami,
  • odpowiedzialność, inicjatywa i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B
  • na okresie próbnym własny samochód

Uwaga: istnieje możliwość otrzymania samochodu służbowego od pierwszego dnia zatrudnienia w przypadku posiadania rozwiniętej sieci sprzedaży.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • zwrot kosztów paliwa na okresie próbnym,
  • samochód firmowy po okresie próbnym,
  • atrakcyjne i motywujący system wynagrodzenia stałego oraz prowizyjnego adekwatnego     do zajmowanego stanowiska i osiągniętych wyników pracy

Wynagrodzenie prowizyjne :

osiągnięty obrót 100.000 – 200.000 netto – 2% brutto,

200.001 – 300.000 netto – 3% brutto,

300.001 – 400.000 netto – 4% brutto,

powyżej 400.001 netto – 5% brutto.