Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel medyczny

Doradztwo Personalne Anna Grabowicz
małopolskie, śląskie / dolnośląskie / podkarpackie
praca stacjonarna
4028 dni temu

Ogłoszenie numer: 272087, z dnia 2013-05-09

Producent profesjonalnego sprzętu medycznego
zatrudni operatywną osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, śląskie / dolnośląskie / podkarpackie

Nr Ref.: PM/04

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za kontakty z klientami i promocję sprzętu medycznego w regionie województw śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego (szpitale, NZOZ, biura projektów, firmy medyczne, hurtownie elektryczne) oraz promocję lamp bakteriobójczych w firmach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego
i kosmetycznego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub związane z medycyną, rehabilitacją
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej
  • Doświadczenie w kontaktach biznesowych z placówkami służby zdrowia
  • Gotowość do podjęcia pracy związanej z podróżami służbowymi w obszarze czterech wskazanych województw
  • Umiejętność przyswajania wiedzy technicznej w zakresie niezbędnym do prezentacji oferty firmy
  • Miejsce zamieszkania w rejonie Katowic

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy oraz wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań