Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

BSL TRUCK
dolnośląskie
praca stacjonarna
6247 dni temu

Ogłoszenie numer: 29228, z dnia 2007-05-09

BSL TRUCK

Dystrybutor części samochodowych BSL TRUCK z siedzibą w Żabiej Woli zatrudni:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

- wspomaganie działań Kierownika Regionalnego - aktywne pozyskiwanie nowych i utrzymanie stałych kontaktów z klientami - bezpośrednia bieżąca obsługa klientów - umacnianie wizerunku firmy na rynku - praca na terenie województw: dolnośląskie, opolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, zachodniopomorskie

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży części motoryzacyjnych - praktyczna znajomość narzędzi i technik sprzedaży - umiejętność pracy w zespole - prawo jazdy kat.B - odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja - mile widziana znajomość rynku samochodów ciężarowych

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne warunki pracy w interesującym zespole - samochód służbowy, telefon komórkowy - możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych