Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel reprezentacyjnej międzynarodowej firmy japońskiej - chemiczne produkty

Recruit Europe Ltd.

Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Tychy

79 dni temu

Sales Representative of Japanese international company - Home office

Nasz klient: Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia chemiczna)

Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia chemia) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - Home office. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 2~3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: PLEASE SEND ENGLISH CV

Miejsce pracy: Bytom, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Tychy

Opis stanowiska:
  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem końcowym Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;
  • Bieżąca analiza rynku;
  • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona;
  • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych.

Miejsce pracy: home office

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne albo ekonomia itd;
  • Minimum 2~3 lata doświadczenia, preferowane w sprzedaży B2B;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
  • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele;
  • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach;
  • Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (100)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (727)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1579)
Radom (60)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (8)