Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy w Dziale Żurawi Hydraulicznych

HERKULES S. A.

Warszawa / Katowice / Gdynia

79 dni temu

Ogłoszenie numer: 2049030, z dnia 2018-08-27

Herkules S.A. – spółka notowana na GPW, działająca aktywnie na rynkach związanych z obsługą dźwigową budownictwa poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: lubelskie / Warszawa / Katowice / Gdynia

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych usług do realizacji żurawiami hydraulicznymi
  • realizację polityki sprzedażowej firmy,
  • monitorowanie rynku pod kątem planowanych , realizowanych inwestycji budowlanych,
  • udział w wizjach technicznych ,sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • zwiększanie udziału Herkules S.A. w rynku realizacji usług dźwigowych,

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego technicznego,
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości specyfiki sprzedaży oraz realizacji usług dźwigowych ,
  • doświadczenia w prowadzeniu negocjacji z klientami,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • znajomość komputera: Microsoft Office ,mile widziany AUTO CAD
  • otwartości i zaangażowania,
  • gotowości do odbywania podróży służbowych / prawo jazdy kat.B/
  • samodzielności i silnej motywacji do osiągania sukcesów,
  • znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • pracę w Warszawie, Katowicach lub Gdyni,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę przy ciekawych projektach.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy