Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Techniczno Handlowy

Translog Systems sp. z o.o.

Lubelskie

17 dni temu

Jesteśmy grupą specjalistów z branży systemów transportu wewnętrznego. Od 2003 roku z powodzeniem wdrażamy zaawansowane rozwiązania logistyczne w celu poprawy wydajności i komfortu pracy naszych Klientów.

Miejsce pracy: woj. lubelskie
Opis stanowiska
  • Sprzedaż przenośników i systemów przenośnikowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z obecnymi
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • Spotkania biznesowe z klientami
  • Dobór rozwiązań technicznych odpowiadających potrzebom klientów
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w branży przenośnikowej / logistyki magazynowej
  • Dyspozycyjność – wyjazdy służbowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w bardzo ciekawej rozwijającej się branży
  • Samodzielność i niezależność
  • Narzędzia: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy
  • Dodatkowe benefity

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (683)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2107)
Radom (169)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (80)