Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Wykonawcy – Dyrektor Kontraktu

NES Global Talent

Świętokrzyskie

211 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym klientem jest generalny wykonawca. W związku z rozwojem i wygraniem nowego kontraktu  poszukujemy doświadczonego Dyrektora Kontraktu – Wielkopolskie, na projekt budowy drogi klasy GP.

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu budowy;
  • zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z Kontraktem;
  • udział w naradach tygodniowych oraz miesięcznych;
  • negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami;
  • redagowanie roszczeń i aktualizacja korespondencji dotyczącej roszczeń;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w realizacji trzech projektów budowlanych o wartości min. 100 mln PLN;
  • doświadczenie w projektach kolejowych, drogowych lub hydrotechnicznych;
  • znajomość procedur FIDIC;
  • sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych, zawodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Dyrektor Zespołu Kontraktów

Dyrektor zespołu kontraktów jest osobą, której obowiązki dotyczą wielu obszarów działalności firmy. Przede wszystkim dyrektor nadzoruje prace zespołu wykonawców projektu, opracowuje także wewnętrzne procedury, mające zapewnić maksymalną wydajność, efektywność i bezpieczeństwo pracowników, jednocześnie kontrolując poprawne stosowanie tychże. Osoba obsadzona na tym stanowisku bierze czynny udział w ...
Dyrektor Zespołu Kontraktów Praca Dyrektor Zespołu Kontraktów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1966)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (152)
Nysa (65)