Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Redaktor śląskie
Redaktor / Publicysta

Holistic News
śląskie
specjalista (mid)
praca stacjonarna
1007 dni temu

Poszukujemy specjalisty ds. organizacji badań społecznych do szeroko zakrojonego, międzynarodowego projektu badawczego w obszarze badań nad edukacją realizowanego w ramach działań Holistic Think Tank.

Zakres obowiązków:
  • Wyszukiwanie, kontakt i koordynacja pracy firm badawczych pracujących przy realizacji projektu
  • Organizacja wyjazdów badawczych i szkoleń
  • Koordynacja budżetu projektu
  • Raportowanie postępów w realizacji projektu
  • Bieżące wsparcie w procesach administracyjnych
Wymagania:
  • doświadczenie w organizacji projektów międzynarodowych
  • doświadczenie w koordynacji budżetów projektowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym zespole i realizowanie badań o zasięgu międzynarodowym
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i komunikatywność
Dobrze widziane:
  • doświadczenie w organizacji międzynarodowych projektów badawczych
  • znajomość innych niż angielski języków obcych
  • zainteresowanie tematami edukacji, holistycznego rozwoju i wychowania