Regionalny Doradca - Dział Nasienia

P.H. Konrad Krzysztof Przeździecki

Kujawsko-pomorskie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3383624, z dnia 2020-05-25

P.H.KONRAD - firma z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, niekwestionowany lider w swojej branży poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • doradztwo w zakresie postępu hodowlanego i rozrodu bydła
  • podtrzymywanie, budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi klientami,
  • realizacja założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane rolnicze, zootechnika bądź kierunki pokrewne,
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela regionalnego w branży rolniczej,
  • umiejętność planowania i efektywnej organizacji własnej pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

P.H. KONRAD - największy dystrybutor importowanego nasienia buhajów w Polsce.

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta
Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Praca Doradca Klienta