Regionalny Dyrektor Sprzedaży Segmentu Rury Stalowe i Profile Zamknięte

Drozapol Profil SA

Podkarpackie

28 dni temu

Od ponad 25 lat Drozapol-Profil S.A. jest w czolówce Polskich firm Handlowo-Produkcyjnych w branży hutniczej. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku oraz największym dystrybutorem stali na Pomorzu.

Aby realizować przyjetą strategię i osiągać stawiane cele doskonale rozumiemy, że potrzebujemy unikatowych ludzi, którzy chcą tworzyć z nami wartość dla naszych klientów i współnie z nami rezlizować ambitne cele związane z rozwojem firmy przez kolejne lata.

Zastanawiasz się, czy oferta jest dla Ciebie? Przeczytaj, przemyśl, zdecyduj. Czekaliśmy na Ciebie długo, poczekamy jeszcze trochę.

 

Miejsce pracy: teren Polski

 

Obecnie z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Dyrektor Sprzedaży Segmentu Rury Stalowe i Profile Zamknięte
Nr ref.: 25/2019
Zadania:

 

Jak przedstawia się rola kandydata?

Dyrektor Segmentu sprzedaży tworzyć będzie nowe szanse biznesowe realizując sprawdzone procesy. Pracując na tym stanowisku będziesz prowadzić rozmowy na najwyższym szczeblu firm na temat działalności klienta, jego problemów oraz kierunków rozwoju. będziesz nawiązywac relacje z kluczowymi klientami i budowal zespół, a dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy, doświadczeniu oraz wsparciu scalonego przez Ciebie zespołu - zaufanie i pozytywne relacje z klientami. Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się wysokim poziomem motywacji i samodzielności, szukaniem kompromisów, orientacją na cele, wytrwałością i umiejętnością efektywnej pracy w budowaniu i zarządzaniu zespołem. Szukamy wysokiej klasy specjalistów, którzy wiedzą, że sprzedaż jest ich pasją. Stanowisko zapewnia perspektywy sprzedaży, a jeśli chodzi o pakiet wynagrodzenia masz na niego indywidualny wpływ poprzez swoje osiągnięcia i wyniki. Dobry fachowiec wie, że na sukces trzeba zapracować, a my wiemy, że trzeba to odpowiednio wynagrodzić.

 

Wymagania:
 • wykształcenie wyższe
 • prawo jazdy kat. B - koniecznie poparte doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów
 • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 4 lata w branży stalowo-hutniczej w obszarze rur stalowych i profili zamkniętych jest warunkiem koniecznym
 • budowanie i zarządzanie siecią sprzedaży w podległym regionie
 • planowanie i wdrażanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży
 • znajomość technik sprzedaży i negocjacji na najwyższym szczeblu kompetencji
 • umiejętność pracy pod presją czasu
 • gotowość do pracy w terenie
 • umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami i Współpracownikami
 • wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
 • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz innych prohramów i aplikacji biznesowych
Oferujemy:
 • interesujące warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej
 • motywujący system premiowy
 • pracę w grupie ludzi z pasją, twórczych profesjonalistów, specjalistów w swojej dziedzinie
 • pracę pod okiem biznesmena roku i 25 lecia w województwie kujawsko-pomorskim, osobowości roku 2018 w kategorii biznes, Prezesa z licznymi pasjami, osiągnięciami i sukcesami
 • pakiet profesjonalnych szkoleń i indywidualny program wdrożeniowy
 • stałe wsparcie mentora w okresie wdrożenia
 • pełne narzędzia niezbędne do efektywnej pracy, z samochodem włącznie
 • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta aktywności sportowej)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Drozapol Profil SA

Drozapol-Profil S.A.

Już od ponad 25 lat Drozapol-Profil S.A. jest na mapie czołowych firm handlowo-produkcyjnych w branży hutniczej. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, największym dystrybutorem stali w regionie. Od 23 grudnia 2004r. spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie S.A.

Jako dystrybutor Drozapol-Profil S.A. posiada w swojej ofercie wyroby hutnicze ze stali niestopowych. Główne produkty sprzedawane przez nas to: blacha czarna gorąco, zimnowalcowana oraz ocynkowana, pręty zbrojeniowe, kwadratowe, płaskowniki, walcówka, kształtowniki, kątowniki, profile zamknięte oraz rury.

Proces rekrutacji

KrokROZMOWA TELEFONICZNA
KrokROZMOWA REKRUTACYJNA
KrokPROPOZYCJA WSPÓŁPRACY

Opinie o pracodawcy

Michał

Product Manager

Siłą Drozaplu są Ludzie. Ludzie - zespół: ambitni, młodzi ludzie, gotowi na wszystko.

Stanisław

Siłą? No chyba zgrana załoga, nie? To jest siła. Ludzie na swoich stanowiskach dobrze pracują - to jest siła.

Magdalena

Cała nasza grupa ludzi zgranych, którzy są tutaj , którzy się poświęcają, którzy są odpowiedzialni, którzy dbają o tę firmę i, którzy tworzą ten cały zespół.

Więcej

Poznaj stanowisko: Dyrektor ds. Sprzedaży 
Dyrektor ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i tworzy długoterminową politykę handlową przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kreowanie i konsekwentne wdrażanie strategii handlowej, pozyskiwanie nowych klientów, doradzanie im, negocjowanie umów, budowanie relacji businessowych, ocena i rozwój nowych możliwości sprzedażowych dla ...
Praca Dyrektor ds. Sprzedaży