Najnowsze oferty pracy

  • Shopping Center Manager

    BIG Poland   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    RESPONSIBILITIES: Supervising the daily operations of the Shopping Center and working with tenders on a daily basis. Ensuring the functionality and day-to-day operation of the Shopping Center. Representing the owner of the Shopping Center in the most proper way in any contact with the public...
Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Kierownik Operacyjny

Klient portalu Praca.pl
małopolskie
praca stacjonarna
1205 dni temu

Ogłoszenie numer: 3943347, z dnia 2020-11-30

Sieć sklepów spożywczych w związku z planowanym rozwojem zatrudni doświadczonego managera na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • przestrzeganie standardów oraz jakości obsługi klienta,
  • realizacja strategii firmy oraz planów sprzedaży,
  • odpowiedzialność za budżet regionu,
  • współpraca z centralą firmy,
  • przeprowadzanie i rozliczanie akcji handlowych (promocje, gazetki),
  • przeprowadzanie i rozliczanie inwentaryzacji.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w detalicznej sieci handlowej (artykuły spożywcze),
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia działań handlowych i marketingowych,
  • czynne prawo jazdy kat. „B”.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • laptop, telefon oraz samochód służbowy,
  • szkolenie oraz wdrożenie w obowiązki,