Regionalny Kierownik w Sieci Aptek

Klient portalu Praca.pl

Mazowieckie

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 3913731, z dnia 2020-11-23

Dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wyniki oraz prawidłowe funkcjonowanie podległych placówek
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi pacjenta
  • Wspieranie Kierowników Aptek w zarządzaniu podległym personelem oraz Apteką
  • Ocena pracy i realizacji zadań Kierowników Aptek
  • Realizacja polityki sprzedażowej i personalnej firmy
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian ukierunkowanych na poprawę działania podległych placówek
  • Analizowanie raportów, zestawień oraz wyciąganie wniosków

Obszar działania: region centralny

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku odpowiedzialnym za zarządzanie strukturą rozproszoną
  • Znajomość rynku aptecznego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Umiejętności analityczne
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i dającą przestrzeń na wdrażanie pomysłów
  • Życzliwą atmosferę pracy, opartą na współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej ON-LINE

Osoby chętne zapraszamy do składania swoich aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny
Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Praca Kierownik Regionalny