Praca.pl Praca Wielkopolskie Land Development Director/Real Estate Director Wielkopolskie
Regionalny Manager ds. Ekspansji (rozwój sieci handlowej) (m/k)

PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK
wielkopolskie
starszy specjalista (senior) / ekspert / kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
333 dni temu

Ogłoszenie numer: 8262468, z dnia 2023-05-29

PROFIT HR (Certyfikat 8985) specjalizuje się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

Nasi Klienci to spółki międzynarodowe o ugruntowanych pozycjach, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych.

Obecnie poszukujemy dla spółki z Centralą w Katowicach, niemieckiej sieci handlowej, posiadającej ponad 160 sklepów w Polsce i ponad 2000 w całej Europie, kandydata/kandydatki na stanowisko Regionalnego Managera ds. Ekspansji. W związku z intensywnym rozwojem działalności w Polsce, chcielibyśmy zatrudnić kilka kolejnych osób, które przejmą odpowiedzialność za rozwój sieci poprzez pozyskiwanie nowych atrakcyjnych lokali pod najem i realizację zakładanych planów na rynku polskim.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: EM/T/KAT

Opis stanowiska

Miejsce pracy: praca mobilna

Region: Polska Północna i Zachodnia

(woj. Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie wszelkich czynności zmierzających do pozyskania lokali pod obiekty handlowe
  • sieci w określonym regionie, zgodnie z polityką i procedurami firmy oraz z obowiązującymi przepisami prawa
  • prowadzenie negocjacji umów
  • raportowanie o stanie prowadzonych projektów
  • współpracę z biurami pośrednictwa nieruchomościami, inwestorami, itd.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości, poparta doświadczeniem zawodowym, w tym w wynajmie powierzchni pod działalność sieci handlowych (warunek konieczny)
  • znajomości procedur urzędowych i przepisów prawnych związanych z inwestycjami
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • umiejętności samodzielnego prowadzenia własnych projektów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • gotowość do pracy mobilnej
  • prawo jazdy kat. B.
  • komunikatywna języka niemieckiego lub języka angielskiego.

Oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy)
  • możliwość pracy zdalnej
  • szkolenia wewnętrzne
  • pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole.