Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Regionalny Menadżer ds. Dermokosmetyków

L\'Biotica sp. z o.o.
świętokrzyskie, woj. Łódzkie/ Świętokrzyskie
praca stacjonarna
4900 dni temu

Ogłoszenie numer: 127291, z dnia 2010-12-23

Prężnie rozwijająca się firma kosmetyczno-farmaceutyczna L’Biotica Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie, woj. Łódzkie/ Świętokrzyskie

Opis stanowiska

- pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z farmaceutami, sieciami aptek - prezentowanie produktów firmy - sporządzanie raportów sprzedaży - współpraca ze środowiskiem farmaceutycznym, udział w szkoleniach dla aptek, konferencjach, targach - praca w dziale sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie wyższe - skuteczność i determinacja w działaniu - nastawienie na realizację celów - silna motywacja do pracy - pracowitość i sumienność - komunikatywność, wysoka kultura osobista - język angielski ( minimum podstawy) - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - atrakcyjne wynagrodzenie - praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole