Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Regionalny Menedżer Sprzedaży

TechniSat Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5825 dni temu

Ogłoszenie numer: 46362, z dnia 2008-07-04

Grupa TechniSat jest wiodącym w branży elektronicznej przedsiębiorstwem niemieckim. Główna siedziba firmy znajduje się w Daun w Niemczech. Firma TechniSat jest znana z innowacyjnych produktów wysokiej jakości oraz należy do czołowych producentów: Set Top Box dla Telewizji Cyfrowej, modułów PCMCIA, telewizorów LCD HD oraz multiprzełączników. Firma poszukuje osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: RMSP

Opis stanowiska

• pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad klientami z regionu północnej i zachodniej Polski • monitorowanie rynku i działań konkurencji • współtworzenie i realizacja planów sprzedażowych

Wymagania

• znajomość zagadnień oraz lokalnych rynków branży elektronicznej • doświadczenie w dziale sprzedaży • umiejętność prowadzenia negocjacji • samodzielność, motywacja do pracy i orientacja na osiąganie wyników • posiadanie prawa jazdy kat. B • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

• atrakcyjne warunki zatrudnienia • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku • dużą samodzielność w kształtowaniu środowiska pracy • wszelkie niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy