Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Markosteel sp. z o.o.

Śląskie

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 3468170, z dnia 2020-07-13

Producent blachodachówki modułowej poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży blach modułowych
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
  • Zorientowanie na cele i wyniki.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagradzania
  • Miłą pracę z młodym zespołem
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Praca Przedstawiciel Regionalny