Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

EBARA Pompy Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie, Poznań
praca stacjonarna
5709 dni temu

Ogłoszenie numer: 51520, z dnia 2008-10-31

EBARA Pompy Polska Sp. z o.o. to część japońskiego koncernu EBARA, jednego z wiodących producentów pomp na świecie. W Polsce od 9 lat.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Poznań

Opis stanowiska

Regionalny Przedstawiciel Handlowy odpowiedzialny za sprzedaż produktów firmy (pomp) w rejonie woj. wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Utrzymywanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne co najmniej średnie.
  • Wskazana znajomość branży pompowj oraz instalacji sanitarnych
  • Wskazana znajomość j.angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie międzynarodowej.
  • Wynagrodzenie stałe plus premia zależna od efektów pracy.
  • Samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy i inne.
  • Wynagrodzenie

    Od 3000 do 5000 PLN