Rekruter Regionalny

P.W. MAGROPOL Sp. z o.o.

113 dni temu

Ogłoszenie numer: 1876283, z dnia 2017-12-27

Od ponad 20 lat działamy na europejskim rynku budowlanym: - w Niemczech i Holandii jako partner niemieckich koncernów budowlanych, - w Polsce jako generalny wykonawca lub kompleksowy podwykonawca. Pozwalają na to wiedza i międzynarodowe doświadczenie naszej kadry inżynieryjno-technicznej, a także znajomość najnowszych światowych technologii i rozwiązań technicznych.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • samodzielna realizacja procesu rekrutacji na wskazanym obszarze Polski,
  • aktywne pozyskiwanie pracowników do pracy na budowach prowadzonych przez firmę Magropol Sp. z o. o.,
  •  skuteczny dobór metod i narzędzi,
  • weryfikacja wymaganych kompetencji,
  • współpraca z pracownikami działu rekrutacji w siedzibie firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na stanowisku rekrutera, przedstawiciela handlowego, sprzedawcy lub pokrewnym wymagającym bezpośredniego kontaktu z ludźmi,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
  • umiejętność pracy indywidualnej,
  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielność,
  • dyspozycyjność, mobilność, dokładność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • forma zatrudnienia uzależniona od preferencji kandydata, możliwy etat lub prowizja,
  • jasne zasady wynagradzania,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie i miła atmosfera.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji