Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
REPREZENTANT MEDYCZNY |i| REPREZENTANT FARMACEUTYCZNY

TDG Izery Sp. z o.o.
dolnośląskie, Szczecin, koszalin, Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Kalisz, Olsztyn, Warszawa, Lódź, Zielona Góra, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Katowice, Kielce, Radom, Lublin, Tarnów, Konin
praca stacjonarna
6360 dni temu

Ogłoszenie numer: 25083, z dnia 2006-12-19

jest firmą outsorcingową, działającą na rynku farmaceutycznym od 1996r. Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi.

REPREZENTANT MEDYCZNY
i
REPREZENTANT FARMACEUTYCZNY

Miejsce pracy: dolnośląskie, Szczecin, koszalin, Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Kalisz, Olsztyn, Warszawa, Lódź, Zielona Góra, Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Opole, Katowice, Kielce, Radom, Lublin, Tarnów, Konin

Opis stanowiska

Współpracująca z nami osoba będzie odpowiedzialna za skuteczną promocję produktów na terenie danego miasta i okolic.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane humanistyczne, biologiczno-medyczne, farmaceutyczne); - samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność; - prawo jazdy kat. B; - posiadanie dostępu do internetu; - gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej;

Oferujemy

- współpracę dającą satysfakcję - atrakcyjne warunki finansowe - profesjonalne szkolenia - mozliwość rozwoju i kariery - samochód służbowy Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.