Zobacz więcej ofert pracy

Rewident Taboru

JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
śląskie
praca stacjonarna
1030 dni temu

REKRUTACJA OTWARTA

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje osób na stanowisko:

Numer referencyjny: JSWL - RT
Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za wykonywanie prób hamulca, oględzin technicznych składów pociągowych oraz odbiór wagonów po naprawie.

Miejsce pracy: bocznice obsługiwane przez JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (obszar województwa śląskiego i małopolskiego,).

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko rewident taboru,
  • Bardzo dobry stan zdrowia wymagany do wykonywania czynności na danym stanowisku,
  • Doświadczenie pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu czynności.
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku ustawiacz/manewrowy.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.