Zobacz więcej ofert pracy

Ruby Developer

Moorgate Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2060 dni temu

Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej dostarczającej własne rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: PM/08/18/RD/LBL
Zadania:
  • Rozwój nowych funkcjonalności produktów z obszaru bezpieczeństwa IT
  • Implementacja rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
  • Współpraca z zespołem developerskim
  • Realizowanie projektu w oparciu o metodologię Scrum
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem Ruby oraz Ruby on Rails
  • Znajomość bazy danych PostgreSQL i innych baz danych;
  • Mile widziana znajomość Elasticsearch
  • Zainteresowanie obszarem bezpieczeństwa IT/sztucznej inteligencji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
Klient oferuje:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Lekcje Business English ( w godzinach pracy)
  • Kartę Multisport