Ruby on Rails Developer

Power Media

Dolnośląskie

20 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Ruby on Rails Developer
Nr ref.: RU/ZD/JW

Ruby on Rails Developer - praca 100% zdalna


Firma posiadająca siedzibę w Katowicach i Gdańsku poszukuje Ruby on Rails Developera. Praca nad nowym projektem dla klienta ze Stanów Zjednoczonych, który związany jest z zarządzaniem siecią dealerską pojazdów. Projekt realizowany z powodzeniem już od kilku lat, firma będzie odpowiedzialna za jego utrzymanie i ciągły rozwój. Zadaniem systemu jest usprawnienie pracy serwisów samochodowych, gdyż cały proces oddawania pojazdu dzieje się automatycznie. Dodatkowo właściciele samochodów mogą cały czas monitorować postęp prac napraw serwisowych.

 

Stack technologiczny: Ruby on Rails, PostgreSQL, AWS (Linux, S3) / Docker / Circle CI, React.JS.

 

Jako Ruby on Rails developer, będziesz:

 • wspierać budowę zespołu RoR, w całkowicie nowym dla firmy projekcie
 • tworzyć kod w którym kładzie się nacisk na jakość (testy + code review)
 • rozpoznawać nowe technologie we współpracy z zespołem
 • doskonalić umiejętności językowe dzięki codziennej komunikacji po angielsku

Jesteś brakującym ogniwem jeśli:

 • doskonale znasz Ruby/Ruby on Rails, HAML/SCSS
 • swobodnie posługujesz się bazami danych i zapytaniami (SQL, PostgreSQL)
 • świetnie komunikujesz się w języku angielskim (B2+)
 • znasz systemy kontroli wersji - GIT
 • cechuje cię samodzielność i nie boisz się wyzwań

Dodatkowe plusy:

 • znajomość JavaScript (React, jQuery)
 • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
 • szeroko rozwinięte kompetencje miękkie
 • doświadczenie w prowadzeniu projektu

Oferta naszego klienta:

 • możliwość pracy całkowicie zdalnie
 • wybór formy umowy- B2B czy umowa o pracę
 • dołączysz do super otwartego i przyjaznego zespołu
 • atrakcyjne warunki
 • możliwości rozwoju – szkolenia wewnętrzne, opłacane szkolenia wewnętrzne, meetup’y (jako organizatorzy bądź uczestnicy), kursy online (udemy czy pluralsight)
 • ubezpieczenie, opieka medyczna, karta sportowa, zajęcia z języka angielskiego
 • realny wpływ na budowanie zespołu Ruby on Rails

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Programista Ruby on Rails 
Ruby on Rails jest to program stworzony w celu sprawniejszego tworzenia aplikacji webowych. Umożliwia bowiem szybsze i łatwiejsze pisanie kodu. Zastosowane w nim zostały reguły DRY (Don’t repeat yourself) oraz COC (Convention Over Configuration). Pierwsza z nich polega na unikaniu tej samej pracy, a druga na zastępowaniu samodzielnej konfiguracji poprzez gotowe rozwiązania. W RoR można zwiększać ...
Praca Programista Ruby on Rails