Rzeźnik Wykrawacz

Butchers Best Irlandia

Łódzkie

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2647027, z dnia 2019-09-12

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • Praca w Norwegi na wieprzowinie lub baraninie
  • Wykrywanie, klasowanie na taśmie

Wymagania

  • Zapraszamy tylko osoby które posiadają doświadczenie

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie 200 Nok/h brutto
  • Dodatkowo urlop (feriepenger) wypłacane raz w roku według prawa norweskiego 12% dochodów brutto z poprzedniego roku
  • Mieszkanie płatne przez pracownika pokój dwuosobowy 4250nok miesięcznie od osoby
  • Gwarantowane 37.5/ tygodniowo
  • Nadgodziny +50%

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Kontakt tel.509778016 lub +47 93953054

Poznaj

Poznaj stanowisko: Rzeźnik
Rzeźnik jest to osoba, która dokonuje uboju zwierząt rzeźnych i obróbki poubojowej tusz, a także porcjuje mięso, odpowiednio je przygotowuje oraz uczestniczy w wyrabianiu wędlin. Mimo, iż ludzie często utożsamiają rzeźnika niezbyt miło, to jest to zawód przyszłościowy, zapotrzebowanie na tego pracownika zawsze będzie. W Europie rzeźnik to zawód deficytowy. ...
Praca Rzeźnik