Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SALES REPRESENTATIVE / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Forte Vita Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5429 dni temu

Ogłoszenie numer: 67765, z dnia 2009-06-23

istniejąca na rynku od 11 lat, o ugruntowanej pozycji lidera w branży, posiadająca doświadczenie i znakomite wyniki poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za publiczną prezentację wyrobów firmy, kontakty z klientami.
Praca na terenie całej Polski.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • doświadczenie w sprzedaży i negocjacjach
  • umiejętność publicznej prezentacji produktu
  • gotowość do odbywania podróży służbowych ,
  • prawo jazdy kategorii „B” (praktyka w prowadzeniu samochodu)
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • lojalność i uczciwość
  • determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wielkości sprzedaży
  • samochód służbowy, telefon
  • profesjonalne przeszkolenie
  • szacunek i troskę o pracownika