Sales Representative / Przedstawiciel Regionalny
JZO S.A.
wielkopolskie
pracownik fizyczny
umowa o pracę
3 dni temu
Sales Representative / Przedstawiciel Regionalny
miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Zadania:
 • Zwiększeniem sprzedaży poprzez samodzielne i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (, ) oraz właściwą opiekę i budowanie relacji w grupie przypisanych Klientów.
 • Będziesz odpowiedzialny za realizację procesu sprzedaży od początku do końca (pozyskanie klienta, regularne odwiedziny klientów, szkolenie personelu sprzedażowego kontrahentów, prezentowanie oferty handlowej, negocjacje warunków współpracy, podpisanie umowy, ciągły monitoring rynku, serwisowanie Klientów).
 • Wizyty i swoje aktywności w regionie będziesz raportował w systemie CRM Sales Force.

Jak zorganizowane jest wdrożenie oraz dział handlowy?


Onboarding twa ok. miesiąca i w tym okresie pracownik odbywa szkolenia na przemian z wizytami w terenie z innym, doświadczonym przedstawicielem.

Działem handlowym zarządza Dyrektor Handlowy, który jest wspierany przez 2 Kierowników Regionalnych (Region Północny, Południowy). W każdym regionie pracuje ok. 8 Przedstawicieli Regionalnych.

 

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 4 elementów:

 • Pensja podstawowa (miesięczna),
 • Premia za osiągnięcie wyników sprzedaży (miesięczna),
 • Prowizja dodatkowa za sprzedaż instrumentów optycznych bez górnego limitu.
Wymagania:
 • Szukamy osoby, która posiada ok. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży zdobyte, najlepiej w branży optycznej i potrafi udokumentować swoje dotychczasowe osiągnięcia na bazie zrealizowanych celów sprzedażowych.
 • W naszym kręgu zainteresowania są również osoby nie posiadające doświadczenia w sprzedaży ale posiadające w zamian wykształcenie w zakresie optyki lub optometrii.
 • Zależy nam na osobach, które z racji charakteru pracy są samodzielne w działaniu i podejmowaniu decyzji (umiejące podejmować decyzje w oparciu o przesłanki biznesowe) oraz zdeterminowane, dobrze zorganizowane i zdyscyplinowane w dążeniu do realizacji założonych celów.
 • Zwracamy dużą uwagą na to w jaki sposób budujesz relacje z klientami (diagnoza potrzeb, proponowanie rozwiązań…) oraz jak prowadzisz proces handlowy.
 • Ponieważ jest to praca wyjazdowa niezbędne jest, abyś posiadał prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
 • Szkolenia sprzedażowe i merytoryczne, a przy znajomości angielskiego (min. poziom B1) możliwość rozwoju w ramach grupy EssilorLuxotica,
 • Pracę w zgranym zespole w którym można liczyć na realne wsparcie współpracowników,
 • Umowę o pracę,
 • Ubezpieczenie grupowe,
 • Prywatną opiekę medyczną,
 • Dofinansowanie do okularów,
 • Dofinansowanie do karty Medicover Sport,
 • Akcjonariat pracowniczy.

Prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

 

 

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest JZO S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Ludwika Waryńskiego 12, 58-500 Jelenia Góra. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody dla przyszłych procesów rekrutacyjnych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach znajduję się na stronie internetowej Administratora dostępnej pod adresem internetowym https://www.jzo.com.pl/

Jeśli chcesz abyśmy zatrzymali Twoje dokumenty aplikacyjne dla przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez JZO S.A. umieść w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody o treści wskazanej poniżej:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JZO S.A. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

JZO S.A.

JZO S.A. Polski Ekspert Optyczny
Wspieramy wzrok milionów Polaków od 1945 r.

Wieloletnie doświadczenie w branży optycznej poparte przynależnością do koncernu o międzynarodowym zasięgu pozwala nam oferować szkła okularowe najnowszej generacji, zapewniające doskonałą korekcję i ochronę wzroku. Nasze szkła to najwyższej jakości wyroby medyczne, spełniające wymagania światowych norm dotyczących optyki okularowej. W pełni zaspokajają one potrzeby pacjentów w zakresie komfortu widzenia i użytkowania okularów. W ich produkcji wykorzystujemy projekty opracowane przez francuskich specjalistów z firmy BBGR. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym wykonywać pomoce wzrokowe na miarę XXI wieku. Skutecznie realizujemy system zarządzania jakością ISO 9001, który wdrożyliśmy już w 1999 r. Oferujemy też produkty do pielęgnacji okularów (np. chusteczki i płyny do czyszczenia szkieł okularowych).

Wiele osób, które chcą lub muszą nosić okulary spotyka się z problemem jak dobrać okulary, które będą w pełni odpowiadać ich potrzebom. Skupiając się na wyglądzie i wyborze odpowiednich opraw, musimy pamiętać, że bardzo ważnym elementem okularów, decydującym o ich funkcjonalności są szkła okularowe.

Nasz serwis powstał, żeby przedstawić dostępne w naszej ofercie szkła okularowe i pomóc Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twoich oczu. Dowiesz się tu m.in.:
- czym kierować się wybierając szkła okularowe dla dzieci,
- jakie szkła są polecane dla kierowców, a jakie do pracy przy komputerze,
- które rozwiązania są najlepsze dla sportowców i lubiących aktywny wypoczynek,
- komu polecamy szkła progresywne,
- jakie wybrać szkła, żeby nawet przy dużej wadzie wzroku wyglądały estetycznie,
- dlaczego ochrona przed słońcem i UV jest taka ważna dla Twojego wzroku,
- jakie zalety mają szkła z powłokami antyrefleksyjnymi.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami na temat prawidłowej pielęgnacji szkieł okularowych oraz do wymiany doświadczeń na naszym profilu na Facebooku.

Część naszego serwisu skierowana jest do profesjonalistów z branży optycznej i okulistycznej. Optycy, okuliści i optometryści znajdą tu informacje na temat produktów oferowanych przez JZO i technologiach w nich zastosowanych oraz ofercie JZO w zakresie urządzeń przeznaczonych do gabinetów okulistycznych oraz salonów optycznych. Aby zapoznać się z treściami dedykowanymi optykom, przejdź do zakładki Dla Optyka.

Podobne oferty