Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Mondi Pro Sp. z o.o.

Grodzisk Wielkopolski

77 dni temu

MONDI Pro Permanent Recruitment Organisation  jest  jednostką  wyspecjalizowaną  MONDI  Polska  Agencja  Pracy.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, zlokalizowanego niedaleko Grodziska Wielkopolskiego poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
TWOJE ZADANIA:
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów;
  • zapisywanie zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych;
  • prowadzenie ewidencji i rozliczeń w zakresie transakcji firmowych;
  • udział w księgowych zamknięciach miesiąca i roku;
  • przeprowadzanie kontroli i rozliczeń kont rozrachunkowych;
  • uzgadnianie obrotów i sald ksiąg pomocniczych z księgą główną;
  • sporządzanie zestawień i deklaracji VAT, PIT, CIT;
  • utrzymywanie kontaktów z instytucjami GUZ, ZUS, NBP.
TA PROPOZYCJA JEST DLA CIEBIE JEŻELI:
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (mile widziane wykształcenie wyższe ekonomiczne);
  • zdobyłeś 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;
  • znasz zasady księgowe i finansowe;
  • biegle obsługujesz komputer, w szczególności arkusze kalkulacyjne Excel;
  • cenisz sobie rzetelność, dokładność oraz uczciwość.
NASZ KLIENT PRZYGOTOWAŁ DLA CIEBIE:
  • możliwość pracy w stabilnej i renomowanej firmie z branży produkcyjnej, o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • korzystne oraz stabilne warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • udział w szkoleniach branżowych podnoszących kwalifikacje.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (763)
Wałbrzych (48)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (200)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (238)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1007)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2118)
Radom (191)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (92)