Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SAMODZIELNY KSIĘGOWY - znakomita oferta dla osób z Psiego Pola, Zakrzowa, Swojczyc, Kowal i Sołtysowic.

KOPRA Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5357 dni temu

Ogłoszenie numer: 78315, z dnia 2009-10-16

Ogólnopolski dystrybutor urządzeń, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów związanych z zabezpieczeniami antywłamaniowymi, a w szczególności z dorabianiem kluczy, kontrolą dostępu oraz domowymi, mechanicznymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Przedstawiciel następujacych firm: - ILCO ORION (Włochy): frezarko-kopiarki do dorabiania kluczy, surowe klucze, akcesoria; - CANAS (Turcja): surowe klucze, akcesoria; - ASSA ABLOY (Finlandia): zamki i zamknięcia domowe oraz bankowe. - STARK (Włochy): sejfy. adres firmy: ul. Rakowa 48 51-421 Wrocław tel. 071/333-87-90

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • prowadzenie spraw finansowych, księgowych i płacowych w firmie;
  • rozliczenia z urzędami skarbowymi, ZUS, WUS, Intrastat, PFRON, itp.;
  • wprowadzanie danych do komputerowego systemu księgowego (obecnie system PROBIT) tj. zobowiązania, należności, banki, księga główna;
  • nadzór nad księgową-kasjerką prowadzącą kasę i kadry firmy;
  • wymiar czasowy pracy - 1/2 etatu.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie;
  • doświadczenie w pracy księgowości, ale jesteśmy również zainteresowani osobami tuż po studiach wyższych bez doświadczenia zawodowego lecz pragnącymi szybko poznać tajniki pracy Samodzielnego Księgowego;
  • biegła znajomość obsługi komputera (programy F-K, Windows, Office, Internet, Płatnik, Intrastat);
  • tylko osoby mieszkające we Wrocławiu lub okolicy (firma mieści się naprzeciwko C.H. "KORONA").

Oferujemy

  • PRZEDE WSZYSTKIM STABILNĄ PRACĘ W MIŁYM I ZGRANYM ZESPOLE NA WIELE LAT;
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko Głównego Księgowego;
  • elastyczne godziny pracy oraz warunki zatrudnienia;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.