Samodzielny Specjalista ds. bhp i ochrony środowiska

Tradepol Sp. z o.o.

Turza k. Zawiercia

19 godz. temu

Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol, FOB-Decor oraz marka FOB-Glass wszystkie o kapitale polskim. Specjalizujemy się w produkcji zamknięć aluminiowych, TWIST-OFF i dystrybucji opakowań szklanych. Nasze produkty z branży opakowań trafiają na rynki krajowe jak i zagraniczne. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na www.grupatradepol.eu w zakładce oferta oraz na stronie www.fob-decor.pl

Miejsce pracy: Turza k. Zawiercia

OPIS STANOWISKA:
  • Opracowywanie wewnętrznych regulaminów i instrukcji;
  • Wykonywanie i aktualizowanie ocen ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy;
  • Uczestnictwo w tworzeniu sprawnego funkcjonowania systemu zarządzania;
  • Zakup i nadzór nad środkami ochrony indywidualnej oraz nad odzieżą roboczą;
  • Realizacja obowiązków Zakładu wynikających z przepisów ochrony środowiska (prowadzenie ewidencji odpadów i kart przekazania odpadów również w systemie BDO);
  • Wsparcie przy prowadzeniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001;
  • Przygotowywanie i analiza raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP i ochrony środowiska;
  • Pozostałe działania zgodne z Rozporządzenie dotyczącym służby BHP.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresie BHP;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w służbie BHP firmy produkcyjnej zatrudniającej więcej niż 100 osób;
  • Biegła znajomość przepisów BHP, ochrony środowiska i PPOŻ;
  • Mile widziane posiadanie uprawnienia specjalisty PPOŻ;
  • Biegła znajomość MS Office;
  • Dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość Norm Zarządzania Bezpieczeństwem PN-N-18001, OHSAS 18001;
  • Preferowana znajomość przepisów prawa związanego z eksploatacją i kontrolą budynków.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zawartą bezpośrednio z naszą firmą,
  • Możliwość stabilnego zatrudnienia w firmie dbającej o warunki pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • Premia regulaminowa,
  • PPE w całości płacone przez Pracodawcę;
  • Osobom, które chcą się rozwijać umożliwiamy zdobywanie nowych umiejętności,
  • Samodzielność i wpływ na rozwój podległego obszaru,
  • Pracodawca zapewnia dojazd  z Zawiercia do Turzy z Turzy do Zawiercia.

Ponieważ sukcesu nie da się budować w pojedynkę czekamy na twoją aplikację!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Grupa Tradepol

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. BHP
Specjalista ds. BHP zajmuje się szkoleniem pracowników w zakresie przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie. Zapoznaje personel z istniejącymi regulaminami i zasadami wykonywania zawodowych obowiązków, a następnie kontroluje ich przestrzeganie w miejscu pracy. Ocenia ryzyko wypadków na danym stanowisku i na tej podstawie tworzy instrukcje postępowania, które będą minimalizować ryzyko ich wystąpienia. ...
Praca Specjalista ds. BHP