Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Programista SAS śląskie
SAS Developer / Konsultant

ASTEK Polska
śląskie
praca stacjonarna
1263 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Poszukuję SAS developera/konsultanta do zespołu hurtowni danych.
Praca będzie odbywać się w modelu częściowo zdalnym.
Współpraca długofalowa.

Wynagrodzenie: B2B – 800-1100 zł/dzień w zależności od umiejętności oraz doświadczenia, możliwa również umowa o pracę

Wymagania:
  • SAS Base 9.4
  • SAS Management Console 9.4
  • SAS Enterprise Guide 7.12
  • SQL i Bazy danych Oracle
  • Narzędzia ETL
Przyszłe zadania:
  • Utrzymanie obecnych systemów
  • Rozwój oprogramowania i nowe projekty
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci