Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Moorgate Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
2073 dni temu

Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej realizującej projekty w obszarze finansów i automotive, będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: DB/SM/2108/18/LBN

Zadania:
  • Prowadzenie zespołów zgodnie z metodyką Scrum;
  • Moderowanie spotkań scrumowych, planowanie przeglądów i retrospekcji;
  • Wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność zespołów oraz jakość tworzonych produktów;
  • Usuwanie przeszkód ograniczających postępy zespołu;
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, ...)
  • Empatia i umiejętność radzenia sobie z trudnościami;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i osiągania innowacyjnych rezultatów;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zawodowe dot. rozwoju oprogramowania lub zarządzania projektami;
  • Mile widziane zainteresowanie obszarem bezpieczeństwa oraz sztucznej inteligencji;
Klient oferuje:
  • Pracę z międzynarodowymi klientami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b);
  • Korzystną atmosferę pracy w rozwijającej się firmie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, lekcje języka angielskiego biznesowego (w godzinach pracy);
  • Integracyjne spotkania i wydarzenia;
  • Możliwość pracy za granicą (opcjonalnie);