Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   śląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

ASTEK Polska
śląskie, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie, Świętochłowice
praca stacjonarna
1364 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:
  • prowadzenie prac zespołu IT zgodnie z zasadami SCRUM
  • dbanie o ciągłe podnoszenie standardów SCRUM w zespole
  • organizację spotkań zespołu w ramach SCRUM
Wymagania:
  • min. 2-3 letnie doświadczenie komercyjne w pracy w roli Scrum Mastera lub Project Managera/Scrum Mastera
  • bardzo dobra praktyczna znajomość Scrum/Agile
  • doświadczenie w prowadzeniu prac zespołu IT zgodnie z zasadami Scrumowymi
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego min. C1
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci