Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   dolnośląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Asseco Data Systems S.A.
dolnośląskie
praca stacjonarna
1200 dni temu
Chcesz rozwijać swoje kompetencje w roli Scrum Mastera? Praca w Asseco Data Systems S.A. to niesamowita okazja, aby to zrobić. Poszukujemy osoby, która będzie wspierała proces wytwarzania oprogramowania zarówno dla Uczelni Wyższych jak i dla biznesu. Wytarzane przez nas oprogramowanie to przede wszystkim nowoczesne platformy edukacyjne, systemy rekrutacyjne, systemy zarządzania informacja i obiegiem dokumentów czy też systemy egzaminowania i oceniania wykorzystujące AI. Praca z nami to niesamowity akcelerator Twoich kompetencji i kariery.

Zadania:

  • zapewnienie zgodności pracy zespołów z metodyką SCRUM i rozwijanie wiedzy o metodykach zwinnych w zespołach i organizacji,
  • wspieranie członków zespołów deweloperskich,
  • wspieranie Product Ownera,
  • facylitacja wydarzeń Scrumowych,
  • wspieranie samoorganizacji zespołów,
  • pomoc zespołom w usuwaniu pojawiających się przeszkód,
  • wspieranie procesu inspekcji i adaptacji,
  • pielęgnowanie pięciu wartości SCRUMA,
  • wspieranie iteracyjnego sposobu wytwarzania oprogramowania,
  • wspieranie przepływu zadań i utrzymywanie ich statusu,
  • dbanie o aktualność informacji gromadzonych w systemach Jira / Confluence.
Oczekiwania:
  • min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość i rozumienie zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania,
  • szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • chęć i umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • wysoka motywacja do działania i otwartość na zmiany,
  • wysoka samoorganizacja i systematyczność,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Jira oraz Confluence
Dodatkowe atuty:
  • certyfikat Professional Scrum Master I / II,
  • znajomość frameworku SAF’e.
Oferujemy:
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Fundusz kulturalny
    • Dofinansowanie wypoczynku
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Nauka języka angielskiego
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę lub B2B
    • Narzędzia pracy
    • Home office
    • Elastyczny czas pracy
  • Bezpieczeństwo:
    • Opieka zdrowotna
    • Ubezpieczenie grupowe
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”

Poznaj

Asseco Data Systems S.A. zatrudnia ponad 900 pracowników. Są wśród nich analitycy, projektanci, programiści, testerzy i wdrożeniowcy, posiadający certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w zakresie produkcji oprogramowania i zarządzania projektami.

Mamy do zaoferowania wiele interesujących ofert pracy w 13 biurach w Polsce Realizujemy ciekawe i ambitne projekty informatyczne dla przedsiębiorstw oraz instytucji administracji samorządowej. Oferujemy pracę w  dynamicznie rozwijającej się organizacji, mamy do zaoferowania wiele różnorodnych stanowisk pracy. Poszukujemy analityków, projektantów, programistów, testerów i wdrożeniowców, a także handlowców, szkoleniowców i wielu innych specjalistów.