Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   dolnośląskie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

Avenga
dolnośląskie
starszy specjalista (senior) / ekspert
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
896 dni temu
Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Nr ref.: APD/SM/REM/05/P

    Job description:

  • Responsible for ensuring Scrum is understood and enacted by ensuring that the Scrum Team adheres to Scrum theory, practices, and rules
  • Coordinates all Scrum meetings (Daily, Planning, Review, Retrospective)
  • Verifies feasibility of provided requirements with the development team
  • Works with Delivery Manager on any development related issues
  • Responsible for coordinating work with the development team, ensure timelines are met
  • Responsible for project status communication to DM
  • Responsible for Risk Management with the development team and escalation of risks to DM

Required skill set / qualifications:

  • You have 2 years of experience as scrum master
  • You are a certified Professional Scrum Master and a certified SAFe Agilist
  • You have a technical background as data engineer, programmer or similar
  • You master Jira (configuration and set-up), Miro, gSuite and confluence
  • You are trained in PMM and PMM Agile
  • You have a Scrum Master CERTIFICATIONS: PSMI, AGILE PM
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Scrum Master.