Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
SEKRETARKA – ASYSTENTKA ZARZĄDU

TES GROUP S.A.
wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania
praca stacjonarna
4880 dni temu

Ogłoszenie numer: 134661, z dnia 2011-02-07

Firma z branży motoryzacyjnej, działająca na polskim rynku od 18 lat, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Tarnowo Podgórne k/Poznania

Opis stanowiska

  • Łączenie rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej, dystrybucja poczty przychodzącej
  • Kontrolowanie i zamawianie materiałów biurowych oraz innych artykułów, administrowanie sprzętem biurowym
  • Sporządzanie i redagowanie pism
  • Przygotowanie i obsługa spotkań Zarządu

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie zawodowe (na takim samym lub podobnym stanowisku)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, inne języki mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • Dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.