Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Senior Developer .NET / Oracle

ASTEK Polska

Lublin

19 dni temu

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Lublin
Zadania
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie ze standardami firmy
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym, dostawcą wewnętrznym
  • Ciągła dbałość o jakość oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Bieżący udział w rozwiązywaniu problemów i incydentów
  • Współpraca w zespole, wsparcie merytoryczne dla pozostałych członków zespołu.
Wymagania:
  • Min 3-letnie doświadczenie w oparciu o technologie: .NET: ASP.NET Web Forms , C#
  • Doświadczenie w programowaniu w językach SQL w tym PL/SQL
  • Praktyczna znajomość: DHTML, JavaScript, jQuery, Ajax, XML
  • Doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych
  • Znajomość webserwisów (WCF, SOAP, WSDL)
  • Znajomość wzorców projektowych i architektonicznych aplikacji web
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie.

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Poznaj

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Nasi Eksperci dostarczają innowacyjne rozwiązania, które przekładają się na wzrost efektywności biznesowej naszych Klientów.

ASTEK Polska przenosi na polski rynek sprawdzone rozwiązania z sektora IT, w oparciu o wieloletnie działanie Grupy ASTEK na arenie międzynarodowej. Dzięki zbieranemu od 1988 roku doświadczeniu z zakresu konsultingu IT oraz inżynierii oprogramowania zdobytemu w 13 krajach, jesteśmy ekspertami w outsourcingu IT.

Posiadamy bogate portfolio kompetencji technicznych oraz doskonale znamy specyfikę biznesu w różnych sektorach: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji, logistyki i innych.

Zakres usług:

  • Outsourcing specjalistów IT
  • Team Leasing
  • Managed Service
  • Fixed Price

Biura ASTEK w Polsce: Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa (HQ), Wrocław.
Lokalizacje ASTEK na świecie: Australia, Belgia, Chiny, Dubaj, Francja, Kanada, Mauritius, Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Wietnam.

Stań się częścią międzynarodowej grupy specjalistów IT, liczącej ponad 3000 pracowników i aplikuj do nas.

Poznaj stanowisko: Programista .NET
.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Praca Programista .NET