Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    17 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Frontend Developer

ASTEK Polska
lubelskie
praca stacjonarna
1063 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

100% zdalnie

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie i wybór preferowanej formy współpracy
  • Rozwój zawodowy w Centrach Kompetencyjnych ASTEK Polska
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity pozapłacowe
  • Udział w wydarzeniach IT i budżet szkoleniowy
  • Cykliczne spotkania integracyjne
  • Pakiet relokacyjny
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:
  • projektowanie i rozwój aplikacji UI z wykorzystaniem HTML5/CSS/Angular JS oraz Angular/RESTful API
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie z JavaScript oraz min. 2 lata doświadczenia z TypeScript
  • min. 1-2 lata doświadczenia komercyjnego w pracy z AngularJS i Angular (8+)
  • doświadczenie z narzędziami do testowania, preferowane: Jest / Karma / Cypress
  • doświadczenie z narzędziami: webpack, nodejs
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji, preferowane: Bitbucket / GIT
  • doświadczenie komercyjne w pracy na dużych systemach korporacyjnych
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w Agile oraz znajomość JBoss i J2EE
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci