• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior FrontEnd Developer

iRekruter Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
100,00 - 120,00 zł netto (+VAT)/godz.
starszy specjalista (senior)
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
1005 dni temu

Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistów IT. Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Miejsce pracy: Lublin
Zadania:
  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań
  • Integracja i przetestowanie proponowanych rozwiązań
  • Analiza wymagań systemowych i biznesowych
  • Udział w procesach szacowania i identyfikacji potencjalnego ryzyka
  • Szacowanie zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
Wymagania:
  • Min 6-letnie, ugruntowane doświadczenie w programowaniu przy użyciu języka programowania JavaScript
  • Praktyczne doświadczenie z Node.js
  • Praktyczne doświadczenie z React
  • Min roczne praktyczne doświadczenie z Angular 2+ i Typescript
    praktyczne doświadczenie z jQuery
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca efektywne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną
  • Uczestnictwo w co najmniej 2 projektach informatycznych wykorzystujących JavaScript w ciągu ostatnich 3 lat - wartość co najmniej jednego z tych projektów musi przekraczać 1 000 000,00 PLN brutto
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (pokrywanie kodu źródłowego testami jednostkowymi)
  • Znajomość narzędzia Git
  • Biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych dla Angular 2+
Oferujemy:
  • Pracę w systemie hybrydowym (lub zdalną)
  • Kartę sportowym
  • Opiekę medyczną
  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach