Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS Developer

TeamQuest
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
1339 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
For our client who provides the services in a flexible delivery model of permanent employees and freelancers. Company with years of experience in the areas of Consulting Services, Testing Services, IT-Services & Expert Sourcing Services. Our client stand for high quality services which they have proven by numerous successful projects delivered for a broad variety of customers., we are looking for:
MIASTO Lublin
Nr ref.: 40930#20080005
Zakres obowiązków:
  • Create mobile applications for the private banking sector
  • On the technology side, you will support this mission with state-of-the art approaches and a strong sense for creating innovation
Wymagania:
  • 3+ years of experience as iOS Develope
  • Very good knowledge of Swift 5
  • Application security awareness
  • Knowledge about WKWebView
  • Experience in working in Scrum
  • Good English communication skills
  • Git / Jira

Dodatkowe atuty:

  • Basic knowledge about security topics
  • Knowledge about Fastlane, Jenkins, CI
  • Knowledge about script languages (TS, JS)
  • Experience with Android
Oferujemy:
  • Attractive and fair remuneration
  • International clients with challenging projects
  • Enthusiastic work atmosphere, good team-spirit
  • Private healthcare
  • Business English lessons (during working hours)
  • Integrational meetings
  • Fresh fruit in the office
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118