Zobacz więcej ofert pracy

Senior iOS/Swift Developer

Solid Bridge Solutions Sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
1275 dni temu

Naszym klientem jest firma należąca do jednej z najszybciej rozwijających się na rynku polskim firm w branży, z doświadczonymi konsultantami w dziedzinie IT i zarządzania projektami. Wyróżniają ją wysokie standardy jakości świadczonych usług, indywidualne podejście do potrzeb klienta, pomaga klientom usprawniać procesy IT.

Zakres obowiązków/opis stanowiska:

  • Projektowanie, tworzenie i testowania oprogramowania w języku iOS/Swift, w tym również aktywny udział w projektowaniu struktur i baz danych niezbędnych do funkcjonowania oprogramowania,
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji technicznej wytwarzanego oprogramowania,
  • Prowadzenie regularnych przeglądów kodu wytwarzanego oprogramowania, oraz pisanie testów jednostkowych,
  • Aktywna współpraca z innymi członkami Zespołu (Programiści, Projektanci UX/UI, Analitycy, Testerzy i Product Ownerzy projektu).

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych od początku (nieprzerwane 4-5 lat, poparte portfolio aplikacji w AppStore) w Swift i/lub Objective-C,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Xcode, oraz cyklu życia aplikacji iOS,
  • Bardzo dobra znajomość frameworków iOS (Core Data, UIKit),
  • Wiedza w wykorzystywaniu narzędzia Instruments (np. dbanie o wykorzystywanie pamięci aplikacji),
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji aplikacji wykorzystujących relacyjne bazy danych,
  • Umiejętność pisania czystego, dobrze zaprojektowanego, wysokiej jakości kodu w zwinnym środowisku (TDD, wzorce projektowe),
  • Umiejętność pracy w zespole, oraz znajomość narzędzi wspierających pracę  zespołową (systemy ciągłej integracji, systemy wersjonowania kodu, systemy zarządzania projektami - tzw. Issue trackery),
  • Umiejętności rozwiązywania problemów, silne umiejętności komunikacyjne i motywacja do pracy w środowisku zorientowanym na Zespół,
  • Przywiązanie do jakości wytwarzanych aplikacji i umiejętność pisania automatycznych testów jednostkowych i integracyjnych,
  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk rozwoju oprogramowania (Agile/Scrum) na poziomie umożliwiającym dostarczanie produktu wysokiej jakości w szybkim tempie.

Dodatkowe atuty/Mile widziane:

  • Znajomość PhotoKit, oraz ARKit (najlepiej poparta zrealizowanymi aplikacjami),
  • Znajomość HTML5, CSS, JavaScript,
  • Znajomość Fastlane,
  • Znajomość Cocoapods.

Oferujemy:

  • Pracę w pełni zdalną
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”