Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Senior Java Developer

Moorgate Sp. z o.o.

Lublin

86 dni temu

Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej realizującej projekty w obszarze finansów i automotive, będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr ref.: GD/J/0411/18/LBN

Zadania:

  • Praca w projekcie dotyczącym rozwoju aplikacji webowej z obszaru bankowości;
  • Praca w zespole SCRUMowym;
  • Tworzenie i utrzymanie niezbędnej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowisku;
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych w oparciu o platformę JEE;
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji opartych o architekturę SOA lub/i Microservices;
  • Bardzo dobra znajomość JAVA, HTML(5) i CSS3;
  • Doświadczenie w pracy z Jira, Git, Maven, Jenkins, Confluence;
  • Mile widziane doświadczenie z procesami CI, środowisku Unix i projektach z obszaru bankowości;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b);
  • Udział w rozwojowych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju i szkoleń.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Moorgate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Solidarności 117. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)