Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Serwisant, mechanik maszyn

Eklektika Academy of Human Resources
dolnośląskie
praca stacjonarna
4687 dni temu

Ogłoszenie numer: 155541, z dnia 2011-07-20

Eklektika Academy of Human Resources oferuje profesjonalne usługi doradcze dla biznesu z zakresu rekrutacji, HR i szkoleń. Nr KRAZ: 6150

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: 0811/SMP

Opis stanowiska

  • Montaż i regulacje nowych i używanych maszyn;
  • Naprawy i regulacje maszyn już pracujących u klientów;
  • Przeglądy i inspekcje maszyn w trakcie i po gwarancji;
  • Raportowanie działalności serwisowej.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu mechanicznym lub doświadczenie w tym kierunku;
  • Mile widziane doświadczenie jako technik/mechanik/serwisant w branży poligraficznej;
  • Obsługa pakietu MS Office;
  • Dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych po kraju (wizyty u klientów) oraz zagranicę (szkolenia);
  • Znajomość w stopniu komunikatywnym języka obcego;
  • Odpowiedzialność, sumienność, chęć dalszego rozwoju i nauki.

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę, ciekawy system premiowy;
  • Bogaty pakiet socjalny;
  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon, laptop;
  • Szkolenia techniczne, językowe i z umiejętności miękkich w kraju i zagranicą;
  • Możliwość zdobycia ciekawego, cenionego i unikatowego na rynku doświadczenia zawodowego.