Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SERWISANT MASZYN

Eskens Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6170 dni temu

Ogłoszenie numer: 30668, z dnia 2007-06-22

Eskens Poland Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlową z kapitałem holenderskim. Zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem dozowników pigmentów oraz mikserów.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Naprawa dozowników pigmentów i mikserów

Wymagania

- komunikatywny angielski - skoncentrowanie na problemach technicznych - doświadczenie w naprawie podobnych maszyn będzie dodatkowym atutem - samodzielność w działaniu - praca związana z podróżowaniem (serwisy w Polsce oraz sporadycznie za granicą)

Oferujemy

- atrakcyjne warunki pracy - krajowe i zagraniczne szkolenia - samochód, telefon, laptop