Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SERWISANT MASZYN

Eskens Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5856 dni temu

Ogłoszenie numer: 43498, z dnia 2008-05-01

jest dynamicznie rozwijającą się firmą handlową z kapitałem holenderskim. Zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem dozowników pigmentów oraz mikserów.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Naprawa dozowników pigmentów i mikserów

Wymagania

  • komunikatywny angielski
  • skoncentrowanie na problemach technicznych
  • doświadczenie w naprawie podobnych maszyn będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność w działaniu
  • praca związana z podróżowaniem (serwisy w Polsce oraz sporadycznie za granicą)
  • Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy
  • szkolenia
  • samochód służbowy, telefon, laptop
  • umowa o pracę