Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Serwisant urządzeń

Talent IN

Śląskie

8 dni temu

Posiadasz wykształcenie techniczne? „Złota rączka” to Twoje drugie imię? W wolnym czasie czytasz schematy elektryczne, a oprócz tego posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV?

To właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do firmy, w której połączysz swoją pasję z możliwością rozwoju zawodowego.

Nasz Klient to szybko rozwijająca się Polska firma, która jest zdecydowanym liderem nie tylko na skale kraju ale również światową w dostarczaniu szeroko rozumianych rozwiązań technologicznych w obszarze logistyki.

Miejsce pracy: woj. śląskie
Zadania:

Potrzebujemy zdolnego fachowca, który byłby odpowiedzialny za:

  • Instalowanie, serwisowanie oraz przeglądy gwarancyjne urządzeń
  • Diagnozowanie i naprawę usterek sprzętu elektronicznego, elektromechanicznego i oprogramowania komputerowego
  • Testowanie połączeń
  • Znajomość techniczną i doświadczenie w serwisowaniu sprzętów takich jak np. maszyny vendiongowe, bankomaty, paczkomaty
  • Instalację sprzętu i rekonfigurację urządzeń
Wymagania:

Jeżeli posiadasz:

  • Co najmniej średnie wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki, elektryczny, elektroniczny)
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B

A w dodatku:

  • Rozumiesz schematy elektryczne i płytek elektronicznych
  • Znasz podstawy komputera
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

To z przyjemnością zapoznamy się z Twoim CV!

Oferujemy:
  • Na początek: Szkolenia techniczne – w przyjacielskiej atmosferze
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstie
  • Atrkcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawy pakiet benefitów: (dofinansowana opieka medyczna PZU, dofinansowanie karty multisport, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie w preferencyjnej cenie)
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Poznaj

Talent IN sp. z o.o.

Talent IN to połączenie sił i doświadczeń ludzi, którzy od 20 lat pracują i zarządzają a dodatkowo łączy ich wspólna historia zawodowa. Talent IN łączy doświadczenia pracy na stanowiskach zarządczych, sprzedażowych i finansowych.

Świadczymy usługi w obszarze HR bo od dłuższego czasu obserwujemy jak trudno znaleźć talenty dopasowane do rozwijających się organizacji. Potrafimy patrzeć na potrzeby Klientów również z ich perspektywy. Do niedawna sami te potrzeby zaspokajaliśmy pozyskując członków swoich zespołów do firm, którymi zarządzaliśmy. Potrafimy zaprojektować i wdrożyć działania mające na celu pozyskanie najlepszych kandydatów gotowych do pełnienia ról w firmach naszych Klientów.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (805)
Wałbrzych (68)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (295)
Toruń (182)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2282)
Radom (191)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (91)