Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Dzięki naszym produktom z zakresu techniki linowej i dźwigowej jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym wymaganiom klientów, tworzymy korzystne ekonomicznie rozwiązania, oferujemy know-how, wysoką jakość

i niezawodny serwis.

Serwisant
Miejsce pracy: woj. śląskie
Jakie będą Twoje zadania w PFEIFER?
  • Wykonywanie przeglądów i napraw urządzeń technicznych u klientów
  • Współpraca z pozostałymi serwisantami
  • Bezpośredni kontakt z klientami podczas wykonywania przeglądów
  • Przygotowanie protokołów z przeglądów, obsługa oprogramowania serwisowego
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt
  • Ciągłe doskonalenie oraz samodzielność
Jakich kwalifikacji wymaga stanowisko doradcy oferowane przez PFEIFER?
  • Wykształcenia zawodowego mechanicznego i/lub doświadczenia w pracach technicznych
  • Zmysłu technicznego, zainteresowania techniką
  • Zdolności manualnych, umiejętności operowania narzędziami
  • Zaradności, samodzielności, elastyczności
  • Chęci do podróży służbowych, posiadania aktywnego prawa jazdy kat. B
  • Siły fizycznej
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie przy pracach z urządzeniami transportu bliskiego, zawiesiami
Czego możesz oczekiwać od PFEIFER?
  • Ciekawej, urozmaiconej pracy w młodym zespole serwisowym w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwoju zawodowego we współpracy z inżynierami
  • Systemu szkoleń zakończonych certyfikatem oraz ciągłego doskonalenia
  • Możliwości uzyskania różnych uprawnień zawodowych
  • Wszystkich niezbędnych narzędzi pracy

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant