Signal Processing Engineer (Speech Recognition)

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Świętokrzyskie

4 dni temu

100% zdalnie

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży medycznej tworzymy aktualnie zespół do projektu związanego z obszarem transkrypcji mowy, który odmieni życie wielu pacjentów na całym świecie.

Zadania:
  • Wdrażanie algorytmów przetwarzania dźwięku w celu redukcji szumów, redukcji pogłosu i automatycznej kontroli wzmocnienia, w oparciu o opisy algorytmów z literatury naukowej dostosowując implementacje open-source
  • Badanie wartości odstających lub wyjątkowych przypadków w zachowaniu algorytmów i wprowadzanie ulepszeń oraz zabezpieczeń we współpracy z zespołem analizy danych
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu algorytmów przetwarzania sygnałów
  • Znajomość przetwarzania sygnałów (np. Fourier transform)
  • Znajomość bibliotek przetwarzania sygnałów audio dla Pythona (NumPy, SciPy, librosa).
  • Znajomość MATLAB (mile widziana)
Oferujemy:
  • Praca w 100% zdalna
  • Współpraca długoterminowa
  • Praca w międzynarodowym środowisku przy dużych projektach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales).

KRAZ 12882

Poznaj stanowisko: Inżynier Systemu
Inżynier systemów zajmuje się opracowywaniem nowych systemów i sieci informatycznych oraz późniejszym wrażeniem tych rozwiązań u klientów, a także administracją nimi oraz instalacją i modyfikacją baz danych. W zakres obowiązków wchodzi również diagnostyka ewentualnych problemów oraz stałe wsparcie techniczne dla podmiotów korzystających z opracowanych rozwiązań. Osoby na tym stanowisku ...
Praca Inżynier Systemu